Dnes je čtvrtek, 18. leden

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

OKROUHLÁ - Potřeboval plynové láhve

20.12.2017 4:26

V chladných zimních dnech asi nutně potřeboval zatopit ve svém příbytku zatím neznámý pachatel. V obci Okrouhlá se násilím dostal do příručního skladu tamní prodejny se smíšeným zbožím. „Ze skladu pak snadno odnesl dvě desetikilové láhve s propan butanem. Obchodníkovi tak způsobil škodu za asi tři tisíce korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

LYSICE - Hodila se podlaha

20.12.2017 4:25

Opravdu pestrý lup si odnesl z výpravy do Lysic zatím neznámý pachatel. V noci nejdříve překonal plot na pozemek tamní restaurace. Potom se násilím dostal do budovy. V ní znovu po násilném otevření několika dveří odcizil travní sekačku a multifunkční mixér. „V jedné z místností, kde probíhá rekonstrukce, sebral sedmdesát čtverečních metrů uskladněné laminátové podlahy a stavební nářadí a náčiní. Pravděpodobně chtěl odcizit i nalezenou chladničku. Tu si připravil ke dveřím, ale neodnesl ji. Škoda je nejméně patnáct tisíc korun,“ doplnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

BLANENSKO - Žena naletěla podvodníkovi

15.12.2017 12:50

Digitální fotoaparát nabídnutý na internetovém portále měl udělat radost pod stromečkem. Jenže pro čtyřiatřicetiletou ženu z Blanenska znamená místo radosti blízké osoby více než pět tisíc korun ztráty. Žena si totiž na internetu objednala přístroj a zaplatila stanovenou cenu. Když slíbená zásilka dlouho nepřicházela a prodejce s ní přestal komunikovat, pochopila, že naletěla podvodníkovi. (hrr)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!INZERCE

reklama

Řidič kličkoval večerními ulicemi Letovic. Nadýchal přes 3,6 promile

12.9.2017 11:05 | Původní vydání | Michal Záboj

LETOVICE - Policisté odhalili dalšího řidiče, který usedl za volant úplně namol. Tentokrát šoféroval auto v Letovicích a hlídka se při pohledu na displej testeru nestačila divit.

Řidič kličkoval večerními ulicemi Letovic. Nadýchal přes 3,6 promile

Jak už to bývá, podnapilý řidič osobní vozidla značky Fiat na sebe sám upozornil. Jeho jízda večerními ulicemi Letovic rozhodně nebyla podle pravidel.

„To, co policisté tušili, jim potvrdila dechová zkouška. Sedmapadesátiletý řidič nadýchal závratných 3,64 promile,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Dalšího hříšníka zastavila hlídka po ránu v Blansku. U šestadvacetiletého muže dechová zkouška ukázala hodnotu 1,58 promile.

„Oba řidiči musí počítat s bodovým ohodnocením, tučnou pokutou a zákazem řízení,“ dodal mluvčí.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509