Dnes je úterý, 17. červenec

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

akce
Blansko – Galerie města Blanska v 10 až 17 hod.: Letní výtvarná dílna.
Boskovice – Nádraží od 8 do 18 hod.: Legiovlak.


kina
Blansko ve 20 hod. Úsměvy smutných mužů.
Boskovice v 19.30 hod. Mrakodrap.
Boskovice – letní ve 21.30 hod. Než přišla bouře.
Lysice – letní ve 21 hod. Paddington 2.

všechny

Sledujte nás!Řidič kličkoval večerními ulicemi Letovic. Nadýchal přes 3,6 promile

12.9.2017 11:05 | Původní vydání | Michal Záboj

LETOVICE - Policisté odhalili dalšího řidiče, který usedl za volant úplně namol. Tentokrát šoféroval auto v Letovicích a hlídka se při pohledu na displej testeru nestačila divit.

Řidič kličkoval večerními ulicemi Letovic. Nadýchal přes 3,6 promile

Jak už to bývá, podnapilý řidič osobní vozidla značky Fiat na sebe sám upozornil. Jeho jízda večerními ulicemi Letovic rozhodně nebyla podle pravidel.

„To, co policisté tušili, jim potvrdila dechová zkouška. Sedmapadesátiletý řidič nadýchal závratných 3,64 promile,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Dalšího hříšníka zastavila hlídka po ránu v Blansku. U šestadvacetiletého muže dechová zkouška ukázala hodnotu 1,58 promile.

„Oba řidiči musí počítat s bodovým ohodnocením, tučnou pokutou a zákazem řízení,“ dodal mluvčí.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509