Dnes je úterý, 20. březen

INZERCE

reklama

Kategorie

Krátké zprávy

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

BOSKOVICE - Ukradl řídící jednotku

14.3.2018 9:19

S jasným cílem se vydal krást do Boskovic zatím neznámý zloděj. Na parkovišti v areálu tamní firmy jej přilákala zaparkovaná dodávka značky Fiat. „Zloděj překonal plot a násilím otevřel kabinu odstaveného vozidla. V ní sice nic neodcizil, ale otevřel si přední kapotu a z motorového prostoru odcizil řídící jednotku motoru. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun,“ přidal podrobnosti policejní mluvčí Bohumil Malášek. (hrr)

ADAMOV - Zloděj navštívil firmu

23.1.2018 9:48

Policisté vyšetřují případ vloupání do sídla jedné z firem v Adamově. Zloděj se do objektu dostal nejprve přes volně přístupné požární schodiště. Ve druhém patře budovy poničil vstupní dveře od kanceláře. „Z ní se pak stejným násilným způsobem dostal do dalších místností. Všechny kanceláře prohledal a odcizil počítač, tablet a další věci. Hodily se mu i dvě alkoholu. Škoda je více než deset tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek. (jad)

všechny

INZERCE

reklama

Dnešní akce

Sledujte nás!Řidič kličkoval večerními ulicemi Letovic. Nadýchal přes 3,6 promile

12.9.2017 11:05 | Původní vydání | Michal Záboj

LETOVICE - Policisté odhalili dalšího řidiče, který usedl za volant úplně namol. Tentokrát šoféroval auto v Letovicích a hlídka se při pohledu na displej testeru nestačila divit.

Řidič kličkoval večerními ulicemi Letovic. Nadýchal přes 3,6 promile

Jak už to bývá, podnapilý řidič osobní vozidla značky Fiat na sebe sám upozornil. Jeho jízda večerními ulicemi Letovic rozhodně nebyla podle pravidel.

„To, co policisté tušili, jim potvrdila dechová zkouška. Sedmapadesátiletý řidič nadýchal závratných 3,64 promile,“ upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Dalšího hříšníka zastavila hlídka po ránu v Blansku. U šestadvacetiletého muže dechová zkouška ukázala hodnotu 1,58 promile.

„Oba řidiči musí počítat s bodovým ohodnocením, tučnou pokutou a zákazem řízení,“ dodal mluvčí.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509