Dnes je neděle, 23. září

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Soutěž: Vytvořte logo pro destinační management Moravský kras

25.4.2018 1:17 | Původní vydání | Marie Hasoňová

REGION - Společnost MAS Moravský kras, z.s vyhlašuje soutěž o návrh na vytvoření loga a jednotného vizuálního stylu Turistické destinace Moravský kras a okolí.

Soutěž: Vytvořte logo pro destinační management Moravský kras
Turistické destinace Moravský kras a okolí. Foto Zrcadlo

Destinační management je koordinační prvek, jehož hlavním cílem je zkvalitnění a rozvoj cestovního ruchu v dané oblasti. Členskou základnu tvoří obvykle města, obce, podnikatelé a další významné subjekty cestovního ruchu. Nositelem destinačního managementu v našem regionu je MAS Moravský kras.

„Můžeme se tak ucházet o finanční prostředky z rozpočtu Jihomoravského kraje, které použijeme na další projekty na podporu cestovního ruchu v oblasti Moravského krasu a okolí,“ uvádí manažer MAS Moravský kras Petr Revenda.

Ústřední slogan destinace zní: Moravský kras – Musíte vidět, můžete si zamilovat. Prvním společným materiálem je trhací mapa turistické oblasti ve formátu A3 s vyznačenými turisticky zajímavými cíli a popisem hlavních atraktivit na území. Mapa je k dostání zejména v turistických informačních centrech v regionu, v kempech, hotelích apod.

Vyhlášená soutěž spočívá ve vytvoření značky a logotypu, které se stanou vizuálním symbolem turistické destinace Moravský kras a okolí. Logo se bude využívat především k propagačním aktivitám destinace. Značka (ve spojení se slovním označením „Moravský kras“) a logotyp by měly být originální, výstižné, komunikativní a současně srozumitelné a jednoduché.

Soutěž je otevřena pro širokou odbornou i laickou veřejnost. Uzávěrka je 11. května 2018 ve 14 hodin a jeden účastník se může přihlásit s více návrhy. Porota vybere do 31. května 2018 tři vítězné návrhy. Autor návrhu, který se umístí na prvním místě, získává, mimo jiné, právo uzavřít smlouvu na vypracování grafického manuálu loga a logotypu Turistické destinace Moravský kras a okolí. Bližší informace k soutěži lze nalézt na www.moravskykras.eu.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509