Dnes je úterý, 22. květen

Krátké zprávy

BLANSKO - Den otevřených dveří se ruší

25.4.2018 11:15

Den otevřených dveří, který měli ve středu 25. dubna pořádat blanenští policisté se přesouvá na jiný termín. Odehraje se pravděpodobně na podzim. (hrr)

ŠOŠŮVKA - Zazní Čechomor i Fleret

20.4.2018 9:54

V neděli 22. dubna v 15 hodin se v kulturním domě v Šošůvce odehraje tradiční jarní koncert Šošůvské scholy, tentokrát s názvem „Nekdy sa zastavte". Zazní skladby od kapel Fleret (Zafúkané, Na Královej holi, Vojna) a Čechomor (Zálinský, Nedověcnosti, Místečko) i od Vlasty Redla (Smrti, Bože můj) a mnoho dalších. Občerstvení zajištěno. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na obnovu fasády šošůvské kaple. (mha)

REGION - Soutěže jsou odloženy

15.3.2018 10:10

Fotbaloví fanoušci si musí na odvetnou část moravských soutěží počkat o týden déle. Na základě klimatických podmínek, stavu hracích ploch, předpovědi počasí a informací z fotbalových klubů byly zápasy 17. kola divize a krajského přeboru odloženy. Divizní 17. kolo bude sehráno 16. a 17. června, tedy jako poslední kolo soutěže, krajský přebor bude hrát odložená utkání v úterý 1. května. (les)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!Soutěž: Vytvořte logo pro destinační management Moravský kras

25.4.2018 1:17 | Původní vydání | Marie Hasoňová

REGION - Společnost MAS Moravský kras, z.s vyhlašuje soutěž o návrh na vytvoření loga a jednotného vizuálního stylu Turistické destinace Moravský kras a okolí.

Soutěž: Vytvořte logo pro destinační management Moravský kras
Turistické destinace Moravský kras a okolí. Foto Zrcadlo

Destinační management je koordinační prvek, jehož hlavním cílem je zkvalitnění a rozvoj cestovního ruchu v dané oblasti. Členskou základnu tvoří obvykle města, obce, podnikatelé a další významné subjekty cestovního ruchu. Nositelem destinačního managementu v našem regionu je MAS Moravský kras.

„Můžeme se tak ucházet o finanční prostředky z rozpočtu Jihomoravského kraje, které použijeme na další projekty na podporu cestovního ruchu v oblasti Moravského krasu a okolí,“ uvádí manažer MAS Moravský kras Petr Revenda.

Ústřední slogan destinace zní: Moravský kras – Musíte vidět, můžete si zamilovat. Prvním společným materiálem je trhací mapa turistické oblasti ve formátu A3 s vyznačenými turisticky zajímavými cíli a popisem hlavních atraktivit na území. Mapa je k dostání zejména v turistických informačních centrech v regionu, v kempech, hotelích apod.

Vyhlášená soutěž spočívá ve vytvoření značky a logotypu, které se stanou vizuálním symbolem turistické destinace Moravský kras a okolí. Logo se bude využívat především k propagačním aktivitám destinace. Značka (ve spojení se slovním označením „Moravský kras“) a logotyp by měly být originální, výstižné, komunikativní a současně srozumitelné a jednoduché.

Soutěž je otevřena pro širokou odbornou i laickou veřejnost. Uzávěrka je 11. května 2018 ve 14 hodin a jeden účastník se může přihlásit s více návrhy. Porota vybere do 31. května 2018 tři vítězné návrhy. Autor návrhu, který se umístí na prvním místě, získává, mimo jiné, právo uzavřít smlouvu na vypracování grafického manuálu loga a logotypu Turistické destinace Moravský kras a okolí. Bližší informace k soutěži lze nalézt na www.moravskykras.eu.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509