Dnes je středa, 22. srpen

INZERCE

reklama

Krátké zprávy

BLANSKO - Běžci plnili sny

13.6.2018 11:13

V Blansku se uskutečnil šestý ročník charitativního běhu You Dream We Run. V letošním roce se do akce zapojilo 3 113 běžců v sedmasedmdesáti týmech, kteří zdolali zhruba dvacet tisíc kilometrů. Pořadatelům akce se podařilo vybrat tři čtvrtě milionu korun, což bude stačit na splnění jedenácti snů. (hrr)

HABRŮVKA - Potřeboval pletivo

11.6.2018 11:59

Velký pozemek, který hodlá asi oplotit, vlastní zatím neznámý pachatel. Ten v noci odcizil z volně přístupného pozemku poblíž Habrůvky odložených deset rolí pletiva. Tamním lesákům tak způsobil škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

BLANSKO - Vandal poničil auto

11.6.2018 11:58

Pomstít se pravděpodobně chtěl zatím neznámý pachatel dvaačtyřicetiletému majiteli osobního automobilu Škoda. Vandal si v ulici Sloupečník otevřel nezajištěné dveře automobilu a interiér vozidla potřísnil neznámou tekutinou a vystříkal montážní pěnou. Škoda je nejméně deset tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!V Nemocvičně je nově k dispozici i nutriční poradentství

7.6.2018 17:22 | Původní vydání | Kateřina Ostrá

BLANSKO - Nemocvična připravila další novinku. Od června 2018 nabízí zcela novou službu, a to NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ.

V Nemocvičně je nově k dispozici i nutriční poradentství
Nemocvična. Ilustrační foto archiv

Nutriční poradenství je vhodné jak pro klienty zdravé, tak i pro ty, kteří mají zdravotní komplikace (např. vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu, diabetes mellitus 1. a 2. typu, nadváha a obezita, metabolický syndrom, intolerance či potravinové alergie aj.). Poskytované služby jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, tedy jak pro dospělé, tak i pro děti, těhotné ženy, kojící ženy i seniory.

Nutriční poradenství zabezpečuje nutriční terapeut, Bc. Lucie Havlíková, která má ukončené bakalářské vzdělání v tomto oboru a dále studuje magisterský obor Nutriční specialista.

Nutriční poradenství probíhá od června v prostorách Nemocvičny, a to vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek v rámci provozní doby Nemocvičny.

Mezi poskytovanými službami nechybí vstupní konzultace, měření na bioimpedanční váze, analýza složení těla, individuální jídelníčky, rámcové jídelníčky, individuální program aj.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509