Dnes je pondělí, 15. říjen

Krátké zprávy

KRASOVÁ: Zásobil se cigaretami

2.10.2018 23:44

Cigaretami se asi potřeboval řádně zásobit zatím neznámý pachatel. Ten se v noci v Krasové násilím dostal do tamní prodejny se smíšeným zbožím. Po poničení vstupních dveří sebral cigarety různých značek za asi padesát tisíc korun. Stejným způsobem se dostal možná stejný pachatel do prodejny v Deštné. Tam sebral rovněž cigarety a tabákové výrobky za asi čtyřicet tisíc korun. V obou prodejnách způsobil zloděj celkovou škodu za skoro sto tisíc korun. (hrr)

KŘTINY: Zámek kolo neochránil

2.10.2018 23:44

Zámek na nosiči upevněném na střeše osobního automobilu značky Toyota neochránil na parkovišti před penzionem ve Křtinách horské kolo třicetileté majitelky. Ta odstavila večer před ubytovacím zařízením auto i s kolem na střeše. Když se ráno k autu vrátila, kolo v hodnotě nejméně deset tisíc korun bylo pryč. Zloděj ho odcizil po poškození zámku nosiče. (hrr)

DLOUHÁ LHOTA: Kradl v obecním lese

2.10.2018 23:43

Do obecního lesa v Dlouhé Lhotě v letních měsících jezdil jako do svého zatím neznámý pachatel. Ten v průběhu několika měsíců na dvou místech postupně pokácel třicítku vzrostlých stromů. Odcizením asi třiceti kubíků dřeva tak způsobil obci škodu za nejméně třicet tisíc korun. (hrr)

všechny

Dnešní akce

Sledujte nás!V Nemocvičně je nově k dispozici i nutriční poradentství

7.6.2018 17:22 | Původní vydání | Kateřina Ostrá

BLANSKO - Nemocvična připravila další novinku. Od června 2018 nabízí zcela novou službu, a to NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ.

V Nemocvičně je nově k dispozici i nutriční poradentství
Nemocvična. Ilustrační foto archiv

Nutriční poradenství je vhodné jak pro klienty zdravé, tak i pro ty, kteří mají zdravotní komplikace (např. vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu, diabetes mellitus 1. a 2. typu, nadváha a obezita, metabolický syndrom, intolerance či potravinové alergie aj.). Poskytované služby jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, tedy jak pro dospělé, tak i pro děti, těhotné ženy, kojící ženy i seniory.

Nutriční poradenství zabezpečuje nutriční terapeut, Bc. Lucie Havlíková, která má ukončené bakalářské vzdělání v tomto oboru a dále studuje magisterský obor Nutriční specialista.

Nutriční poradenství probíhá od června v prostorách Nemocvičny, a to vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek v rámci provozní doby Nemocvičny.

Mezi poskytovanými službami nechybí vstupní konzultace, měření na bioimpedanční váze, analýza složení těla, individuální jídelníčky, rámcové jídelníčky, individuální program aj.

Vytvořil Český server s.r.o.

© 2006 BBN s.r.o., ISSN 1802-3509